Lektura gang niewidzialnych ludzi streszczenie

Pobierz

Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. Pierwszego dnia, szkolni chuligani, Ruben i Marcel, zabierają mu kieszonkowe.. Wcześniej ukradli jej kartę otwierającą wszystkie drzwi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Trzech nieznanych mężczyzn ukrywających się w schowku związuje sprzątaczkę i odbiera jej kartę magnetyczną.. Chłopiec poznaje także nowych przyjaciół Nikę oraz Neta.. Felix rozpoczyna naukę w gimnazjum imienia profesora Kuszmińskiego.. Udaje im się znaleźć kryjówkę chłopaków - Marcela i Rubena.. Autorem książki jest Rafał Kosik.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pora deponowania pieniędzy w skarbcu.. - tata Felixa - czterdziestoletni mężczyzna średniego wzrostu, łysiejący; wynalazca z uporem dążący do celu, realizujący swoje genialne i niebanalne pomysły (np. aparat do gaszenia zapałek, samojezdna golarka, mikromyśliwiec do zwalczania komarów);Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem..

Czas i miejsce akcjiFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.

Zobacz nas na ka.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Równocześnie przed bankiem zatrzymuje się furgonetka, z której wysiada trzech kolejnych mężczyzn.. Jej pierwsze wydanie ukazało się w 2004 roku.. Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik Streszczenie szczegółowe - zajrzyj na naszą stronę i przeczytaj dobre.. Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. poleca 81% 4325 głosów.. Streszczenie.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Potem ujawniają się sprzęty domowe, również przedtem śledzące przyjaciół.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Epoka: Współczesność; Autor: Kosik Rafał; Redakcja: Streszczenia.pl; Test Twojej wiedzy!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce, ..

Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas.

Dom Feliksa był naszpikowany elektroniką.Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.. Później udaje im się pomóc w rozbiciu Gangu Niewidzialnych Ludzi kierowanego przez tajemniczego Mortena.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. felix, net i nika o czym jest.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca.. Filmy.. Po lekcjach trójka przyjaciół udała się rowerami do domu Felixa na ulicy Serdecznej, na przedmieściach Warszawy.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.. Jako że Felix, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.Gang niewidzialnych ludzi streszczenie Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.. Treść.. Złoczyńcy w niebieskich kominiarkach, Gang Niewidzialnych Ludzi, okrada bank.. Poleca: 95/100 % użytkowników, liczba głosów: 19662.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Test składa się z 12 pytań.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem..

Łobuzy dręczą innych uczniów.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.

Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. We trójkę postanawiają oduczyć chłopaków kradzieży.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.streszczenie - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - rozdział 3 - YouTube.Streszczenie gang niewidzialnych ludzi Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.. Ojciec dziewczynki od dwóch lat nie żyje, jednak jego śmierć nie została zgłoszona w urzędzie, w związku z tym Nika odbiera .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Nieznani ludzie schowali się w banku.Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe Poleca: 95 / 100 % użytkowników, .. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem.. Jako że Felix, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika .Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie szczegółowe Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem..

Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Więcej » Wierna rzeka - Problematyka Fabuła "Wiernej rzeki" opiera się na dwóch, przeplatających się wątkach - powstania i miłości.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Autorstwa Rafała Kosika jest bardzo interesująca, wręcz wciągająca, ponieważ jest.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.. Na oczach dzieci składa się w stalowego robota.. Streszczenie krótkie.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.Krewni głównych bohaterów - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozdział 1.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Gang Niewidzialnych Ludzi to Morten.. Poleca: 95/100 % użytkowników, liczba głosów: 19662.. Streszczenie.. Poleca: 96/100 % użytkowników, liczba głosów: 19667.. Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Koniec dnia pracy banku.. Zapraszamy do oglądania.. Poleca: 95/100 % użytkowników, liczba głosów: 19662.. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Jako że Felix, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie lektury Trzej mężczyzn w kombinezonach atakuje sprzątaczkę jednego z warszawskich banków i zamyka ją w schowku.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. W Gimnazjum im.Po drodze pomagają dziewczynie - Nice, pozbyć się chłopaków, chcących ukraść jej drugie śniadanie.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.. Kradzież w banku.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. Baza na szkolnym strychu.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Atakują sprzątaczkę, zamykając ją w schowku.Podczas lekcji informatyki, prowadzonej przez pana Jerzego Wierszewskiego (zwanego Eftepem), Felix, Net i Nika postanowili odnaleźć kryjówkę złodziei..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt