Sprawdzian wiedzy akademia pana kleksa

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaSprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. 17 pytań.. Fabryka dziur i dziurekAkademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: oto.Streszczenie z serwisu: ść streszczenia: szczegółowe: Jutro pójdę w świat.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Każdy kto chciał zdobyć wiedzę i praktykę z magii .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.

Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .1.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. #lektury #dladzieci.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym..

... Test wiedzy online .

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaQuiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Sprawdzian dotyczy lektury "Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. 4.Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu.. Kliknij, żeby przejść do testu wiedzyQuizy na temat akademia-pana-kleksa.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa..

Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Dziękuje za taki fajny quiz a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31.. Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Bardzo polecam!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Autor: .znajdziesz tutaj .Akademia Pana Kleksa - ksiazka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwe.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. AnetaSun 5 lat temu.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności?. .test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Quizy na temat akademia-pana-kleksa znajdują się powyżej na liście.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa..

przeczytalam lektury, a jutro mam sprawdzian.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Rozwiąż test.. Sprawdzian w .AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docTest: Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Skomentuj.. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt