Sprawdzian opowieść a

Pobierz

Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Sprawdź, czy do arkusza jest dołączona karta odpowiedzi.. Łańcuch, który wlókł za sobą duch Marleya, składał się: answer choices.. Poproszony o wigilijny datek na2.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 36 stronach są wydrukowane 24 zadania.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejOpowieść wigilijna.. odpowiedź: Czas akcji realistyczny "Opowieści wigilijnej" to 3 dni - od 24 grudnia do 26 grudnia.Jak wyglądałby plan utworu Opowieść wigilijna?. Sposób odsyłania odpowiedzi już znacie :) numer pytania i odpowiedź :)Egzamin ósmoklasisty Język polski DATA: 15 kwietnia 2019 r. G : 9:00 CZAS PRACY: 120 minut Instrukcja dla ucznia 1.. Edytuj elementy.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge.. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. odpowiedź: W "Opowieści wigilijnej" były cztery duchy: Duch Jakuba Marleya, Duch Wigilijnej Przeszłości, Duch Tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, Duch Przyszłych Wigilii..

2.Opowieść wigilijna sprawdzian Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.

Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Więcej .Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. Ostrzegamy - quiz z "Opowieści wigilijnej" nie jest łatwy.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. z dusz ludzi skrzywdzonych przez niego za życia.. Historia mitycznego króla Midasa: Midas to legendarny bogacz, król Frygii, był chciwy i okrutny.. Euzebiusz Screwit.. Różnią się liczbą rozdziałów i doborem przedstawionych wydarzeń.Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturytreść książki Karola Dickensa "Opowieść wigilijna".. Łatwa czy trudna w odbiorze?. W kantorze Ebenezera Scrooge'a; Odwiedziny Alfreda; Wizyta kwestarzy; Kolędnik; Pożegnanie z Bobem; Powrót do domu; Pojawienie się ducha; Przestroga; Wizyta ducha ubiegłych Wigilii; Wędrówka w przeszłość; a) Wizyta w szkole; b) Spotkanie z siostrą Fanny; c) Wizyta w sklepie, w którym Scrooge odbywał praktyki"OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. W Polsce są dostępne różne przekłady utworu..

Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. 8.Kim był Scrooge?.

Opowieść wigilijnaPoniżej przesyłam Wam test - czytania ze zrozumieniem - związany z fragmentem tekstu "Opowieść wigilijna".. Ciekawa czy nudna?. Test składa się z 12 pytań.. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Proszę go rozwiązać i przesłać mi odpowiedzi do poniedziałku - 11 maja.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. z kluczy, zamków, ksiąg kupieckich i sakiewek.. bezwizji 3 lata temu.. Część 2.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Osadź.. Skomentuj.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Charles Dickens, Opowieść wigilijna, II.. fot. Adobe Stock.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Część 1.. 2.Kim był główny bohater.. z zegarów wskazujących wieki czekającej go pokuty.. Polub.. Ebenezer Crachit.Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. Pierwszy z trzech duchów.. 4 lutego 2021 16:37 Testy.. Wyślij zgłoszenie .Test zawiera 18 pytań.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Sprawdzian opowieść wigilijna brainly.

4.Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Kaoleksa.. Udostępnij.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. "Opowieść wigilijna" - test 1.Rozwiąż test: "Opowieść wigilijna" Ch..

z dusz ludzi skrzywdzonych przez niego za życia.

"Opowieść Wigilijna" test z lektury..Plik sprawdzian z lektury opowieść wigilijna wsip.pdf na koncie użytkownika peteesch • Data dodania: 18 lip 2020Charles Dickens, Opowieść wigilijna, I.

Powodzenia!. Test składa się z 12 pytań.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Quiz w Poczekalni.. Podaj czas trwania akcji "Opowieści wigilijnej".. Jaka jest Opowieść wigilijna?. Test składa się z 12 pytań.. 10.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad.. z przedmiotów zebranych przez bohatera.. Ewentualny brak stron lub inne usterki zgłoś nauczycielowi.. answer choices.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. Czyta Jan Staszczyk , reż. Jan Staszczyk.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Uzasadnij swoją opinię przynajmniej jednym zdaniem.. 1 Pierwsze wydanie powieści ukazało się w roku 1843..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt