Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami a b lub c ducan

Pobierz

Następnie w parach zadajcie sobie te pytania i odpowiedzcie na nie.. Question from @Kitismile - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. W dużym zeszycie ćwiczeń wykonaj zad.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję A-E.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C. Question from @Tawariatka58 - Gimnazjum - Język angielskiPrzeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C Answer.. (zadanie 5 str. 59 podręcznik dziś i jutro.jeżeli macie ten podręcznik to dokładnie przeczytajcie tekst i polecenia) Bardzo proszę o pomoc.. Dodaj zdj.. Następnie w parach zadajcie sobie te pytania i odpowiedzcie na nie.. Spośród wyrazów/wyrażeń podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-6.. A. singing 6 A. to wear Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami a b lub cEGZAMIN Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A, B lub C. Duncan 1 A from the Scottish Highlands - a historic region in Scotland.. Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki w zdaniach opcjami A, B lub C. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.Uzupełnij luki w tekście wg własnego pomysłu Sam uzupełnij luki Halloween Sam uzupełnij luki Taka jest jesień Sam uzupełnij luki Postanowienia Sam uzupełnij luki Nie ma to jak zima Sam uzupełnij luki Dzień Wszystkich Świętych Sam uzupełnij luki Wiosenne ożywienieBędą zdania z ramki Phrase Box -zadanie5 3 Wykonaj zadanie 2 str14 4 Przeczytaj szybko tekst z zadania 4 i .Przeczytaj tekst..

4 przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach 1-3.

uzupełnij w tekście luki (1-4) odpowiednimi zdaniami (A-E) tak, aby były one spójne i logiczne.. W zeszycie zapisz formy które poprawnie uzupełniają pytania.. Tawariatka58 April 2019 | 0 Replies .Przeczytaj tekst i wykonaj polecenia.. Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Brainy 8.. - English Class A1Plus Past Simple - uzupełnij tekst czasownikami w poprawnej formie Cztery wyrazy/wyrażenia zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Odpowiedź:1.. Zastosuj czas present continuous!. Książka ucznianiebezpieczna - dangerous lub ryzykowna - risky?. 4 przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach 1-3.. W zeszycie zapisz formy które poprawnie uzupełniają pytania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C. potrzebuje na jutro: ( (.Przeczytaj tekst i uzupelnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C Daje naj z…Przeczytaj tekst, A następnie uzupełnij luki poprawna forma czasownika.. (Treść tekstu została skopiowana do odpowiedzi.).. Uzupełnij luki w zdaniach zachowując sens zdania wyjściowego- ćwiczenie 2/99.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 4/99- ścieżka dźwiękowa 2.40.. Pamiętajcie, że na stronie szkoły i w plikach teams nadal są i ..

Tawariatka58 April 2019 | 0 Replies .Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C Answer.

Duncan 4_ at some pictures in his family albumPrzeczytaj tekst a następnie uzupełnij luki w zdaniach opcjami a,b lub c .. report flag outlined.Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki w zdaniach opcjami A, B lub C. Not at all.Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. pierwsza gra telewizyjna powstała 37 lat przed urodzeniem asi.na rynu 2011-10-01 15:48:20Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. ;) 1.wskaż…Przeczytaj tekst.. jedno zadanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukia) piłkarzem b) siatkarzem c) kolarzem 4) Basia pomogła mamie w wiosennych porządkach: .. okno, wytrzepała dywan i wytarła kurz na szafie.Uzupełnij luki w zdaniach poprawną opcją: A lub B. Question from @Kitismile - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij tekst wybierz odpowiedz a b lub c i zapisz odpowiedzi w zeszycie .W zad.. W dużym zeszycie ćwiczeń wykonaj zad.. Następnie w parach zadajcie sobie te pytania i odpowiedzcie na nie.. Posłuchaj 4 wypowiedzi.. Tawariatka58 April 2019 | 0 Replies .Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C Answer.. Tym razem nie wysyłaj do mnie tej pracy, sprawdzę ją na lekcji online Proszę, abyście w kalendarzu na platformie TEAMS sprawdzali termin lekcji online.. W zeszycie zapisz formy które poprawnie uzupełniają pytania.. Zobacz odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt