Vod.tvp.pl streszczenie elif

Pobierz

Domownicy zauważają nieobecność chłopca, rozpoczynają poszukiwania.. Tufan wyjeżdża z Emirhanem.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Choć Arzu przyjeżdża do rezydencji dowiaduje się, że jej telefon może być na podsłuchu i musi wracać do domu Ümita.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Melek postanawia powiedzieć o tym Asly.. Elif po polsku - wszystkie odcinki w TVP 1Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do pHümeyra wypytuje Kymet.. Birce nie może sobie poradzić z obrazem, który ma przynieść Ranie.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Zakochała się z wzajemnością w.Autor: materiały TVP Elif streszczenie odcinka 1149 - co się wydarzy?. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL.. Z pomocą spieszy jej Akn, który wykorzystuje tę okazję, żeby trochę się z nią podroczyć.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry .W holdingu Haktanr odbywa się spotkanie z reprezentantem Dream - Tex.. Odcinek 1154.. Martwi ją też, że Melek nie może znaleźć pracy.W tajemnicy przed Leventem Hümeyra udaje się na widzenie do Tarka.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl..

Elif odcinek 1148 streszczenie .

Hümeyra wypytuje Kiymet.Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asl.. Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet nie wie dokąd pójść.Elif - odcinek 1147 streszczenie.. Pozostali domownicy nie wierzą jednak, że Reyhan mogła go wziąć.. Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża ją o zabicie mecenas Fikret.. Opis filmu Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu.. Streszczenie.. Ostatni odcinek powtarzany […] W najnowszym odcinku Kerem ma wyrzuty sumienia, że źle ocenił Melek.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 2 - 3 lutego 2022 roku.. Na szczęście dziewczynka szybko wraca do siebie.. Niczego nie świadomy Kerem nie posiada się z radości.Kerem i Asl pracują w rezydencji, Parla nieustannie im nadskakuje.. W więzieniu dowiaduje się, że mężczyzna został napadnięty w celi i przebywa w szpitalu.. Między Fidan a Melek dochodzi do kolejnej kłótni, w decydującym momencie pojawia się Gwiazda.. Streszczenie najnowszych epizodów zamieszczamy w galerii - przejdź do zdjęć, by przeczytać .Elif odcinki 1145, 1146 streszczenia.. Mimo dramatycznych próśb matki, mężczyzna oddaje bluzkę do analizy.. Co się jeszcze wydarzy?. Leman i Jülide zauważają, że Şafaka nie ma w domu i w panice ruszają na jego poszukiwania..

Elif odcinek 1147 streszczenie .

"Elif", odcinek 1150: Streszczenie epizodu.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 31 stycznia - 3.Serial Elif zbliża się do dramatycznego finału.. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 23 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1.Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP 1, początek o godzinie 14.. Streszczenie.. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Powtórki każdego odcinka "Elif" można zobaczyć kolejnego dnia o godzinie 6:00 również w TVP 1.. Serial.Yildiz znajduje nieprzytomną Elif w łaźni.. Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ.. Dzwoni do Arzu z nadzieją, że wyrzuci ich z domu.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 21-25 lutego.Elif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. Tarik wspiera oskarżenia Hümeyry w sprawie kradzieży naszyjnika.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. Dostępny jest na stronie internetowej vod.tvp.pl.Streszczenie 1144. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną .Elif odcinki 1147, 1148, 1149, 1150, 1151 streszczenia.. Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek.Elif odcinek 1117..

Emisja epizodów odbędzie ...Elif streszczenie szczegółowe odcinków.

Elif odcinki 1086, 1087, 1088, 1089 .. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. Tymczasem do kradzieży naszyjnika przyznaje się Elif.Asuman nie może dłużej wytrzymać sposobu, w jaki traktują ją Erkut i Gonca.. Serial Elif wraca na antenę TVP już w poniedziałek.. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.. Fani serialu mają również możliwość zobaczenia serialu "Elif" online.. Kymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.. W ostatnich tygodniach widzowie odpoczęli od oglądania tureckiej telenoweli - jej emisja została zawieszona na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Wszyscy są pozytywnie nastawieni do tej współpracy.. Podajemy streszczenie nowego .Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.. Jülide uważa, że mogła przewidzieć plany Tufana .Elif 1148, 1149, 1150 po polsku.. Nie mają pojęcia, że jest to kolejna intryga Rany.. Opowieść o poszukiwaniu szczęścia i gonitwie za utraconym uczuciem.. Dziewczyna jest w szoku..

Streszczenie odcinków Elif po polsku Elif 1146 streszczenie odcinka.

Radość Melek i Çiek jest tym większa, że Fidan zostaje zabrana do karceru.Elif odcinki 1143, 1144, 1145, 1146 streszczenia.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Elif po polsku Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku.. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu.. "Elif", odcinek 1148: Streszczenie epizodu.. Jest .Turecką telenowelę "Elif" można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00 na antenie TVP1.. Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest .Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.. Najnowszy odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany 20 grudnia 2021 roku o godzinie 14.00 w TVP 1.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie.. Elif bardzo przejmuje się swoimi wynikami w szkole, boi się, że zawiedzie matkę.. Elif podsłuchuje, że Yusuf został zatrzymany.. Mimo wszystko zdruzgotana dziewczyna odchodzi z rezydencji.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2022 roku.Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Elif.. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.Elif odcinek 1138.. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt