Test o lekturze opowieści z narnii

Pobierz

a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Rozwiąż quiz!Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 10200 głosów.. Lew, czarownica i stara szafa".. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.. ZAPISZ SIĘ!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Lew, czarownica i stara szafa".. Zrób test online i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Latarnik test z treści.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Sprawdź najnowsze i najciekawsze materiały przygotowane przez redakcję w dziale Opowieści z Narnii.. Wygląd zewnętrzny 3. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Start studying Opowieści z Narni- quiz z lektury..

2.Co wiesz o lekturze 'Opowieści z Narnii' - Testy - Dojrzewamy.pl.

Cechy charakteru 4.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Moja opinia o postaci Ja chcę opisać Zuzannę.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Filmy.. Bądź na bieżąco!Ćwiczenia: OPOWIEŚCI Z NARNII.. Lew, czarownica i stara szafa".. Polecam tę stronkę!. Lektura w klasie 5.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Zostali wygnani z Narni.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa"?. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii.. a) Łucja b) Edmund c) Zuzanna 3) Kim był Tumnus?Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. Zawsze była posłuszna Aslanowi, doceniała to, co uczynił dla jej brata.Tytuł: "Quiz wiedzy o lekturze - »Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa«" Autor: Laura Banaszak, Magdalena Włodarkiewicz (CDN PBP w Koninie) Adresat: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych Rodzaj materiału: dokument tekstowy z odnośnikiem (odnośnik prowadzi do materiału edukacyjnego opracowanego przez autorki)Opowieści z Narnii na Fakt24.pl..

Sprawdzian z wiedzy o lekturze "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara Szafa."

Czy nazwiesz potwory z filmów o Scooby-Doo?. Lew, Czarownica i stara szafa.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. 1) Czwórka bohaterów to: a) kuzynostwo b) rodzeństwo c) dzieci z jednej klasy 2) Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i przez nią trafiło do Narnii?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Lew, czarownica i stara szafa" .. 27. dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez: Martynka.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Martynka.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Autorem książki jest C. annamisztal.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Opowieści z Narnii - quiz - Teleturniej.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Żal mi nie pokazało ile na 10.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Opowieści z Narnii.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Lew, czarownica i stara szafa".Quiz wiedzy o lekturze "Oskar i Pani Róża".

Sprawdź się!. Treść.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Roz.. Test wiedzy o filmie "Nasze magiczne Encanto" —.. Prawda czy fałsz?. Dołącz, subskrybuj.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraEduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Einfache ReihenfolgeŁucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Legenda o świętym Aleksym.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Czas realny utworu - czas drugiej wojny światowej, bitwa o Anglię, nie wiadomo, ile dokładnie dni, przerwa (wiadomo, że bohaterowie nie muszą chodzić do szkoły).. Klasa 5 załącznik 41.. Przedstawienie postaci 2.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wypisz zdarzenia z Opowieści z Narnii chronologicznie..

Wiem że proste ale mi się zbytnio nie chce.Kolejność zdarzeń w lekturze ,,Opowieści z Narnii.

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii.. poniżej.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Lew, czarownica i stara szafa.. a) nigdzie b) U .Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Pływanie!Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.. Creative1 19 godzin temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt