Elif 920 odcinek streszczenie po polsku

Pobierz

Tufan policzkuje Emirhana!. Rana nie będzie mogła uwierzyć w to, że ma mieszkać w takich.Elif - odcinek 920 Ostatnie odcinki Elif to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.. Tymczasem Kiymet znów knuje i skłania podstępem Mahira do spotkania.. Morderstwo w tureckim serialu!. Wykrada pieniądze z sejfu!. Pierwsze kłótnie w nowym domu!. Wyznanie Melek wywołuje szok i niedowierzanie Asli.. Odcinki […]Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Ci aktorzy pożegnali się z tureckim .Elif streszczenie po polsku.. Emisja epizodów 926-930 odbę.Elif odcinek 1150 streszczenie.. Jülide i Şafak mają poczucie winy, że Emirhan był świadkiem ich kłótni.. Próbuje .Elif odcinek 1152: Humeyra widzi zdjęcie ojca w pokoju ciotki!. Kupiłam świeży chleb, jeszcze ciepły.. Wraz z kochanką ukryje się w starym, opuszczonym magazynie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide.. 60: Nuh oświadcza się Cemile!. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Postanawia go przeprosić!. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Nie chce jednak złamać danej Parli obietnicy 2021-02-25 8:48 kgElif odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. Popularny serial zadebiutował w 2017 roku na TVP1, gdzie zastąpił "Sekrety ojca".Elif odcinek 1160..

"Elif", odcinek 1149: Streszczenie epizodu.

Elif - odcinek 1154.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Keremowi u… Elif - odcinek 920 Tülay i Inci odwiedzają w rezydencji Melek i Elif.. - "Elif, dalej, obudź się".. Kiymet zakopie ją w lesie [STRESZCZENIE ODCINKA] Elif "Elif" obsada.. - "Chcia.Akin oświadcza się Birce!. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. [Streszczenie .. "Elif, moja miłość, czas już wstawać" - mówi kobieta, głaszcząc córkę po włosach.. Do rąk Macide.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Melek słyszy fragment rozmowy telefonicznej Kiymet.. Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet nie wie dokąd pójść.Wszystkie odcinki elif po Polsku znajdziesz tutaj: pobrania tutaj: odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. Narin staje przed trudnym wyzwaniem!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1156: Kiymet przedstawia Humeyrze fałszywego .. Mert trafia do celi!. To pierwsze spotkanie dziewczynek po długiej.Elif - odcinek 920 W najbliższych odcinkach Elif Tarik ucieknie z Raną.. Odcinek 1154.. Streszczenie 1149. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra mówi Kiymet o wszystkim, co się dowiedziała, następnie żąda .Elif odcinek 925 streszczenie - Kerem nie może zapomnieć o Süreyyi..

... Elif odcinek 1150 streszczenie.

[STRESZCZENIE ODCINKA] Elif "Elif" odcinek 1131.. Kiymet błąka się bez celu.. Tufan policzkuje Emirhana!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Melek wyjdzie z więzienia, ale to jeszcze nie koniec walki o jej wolność!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1158: Melek odkrywa, kto wyrwał kartkę z pamiętnika!Elif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. Lubisz taki".. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. 1153: Humeyra odwiedza grób ojca.. [Streszczenie + Zdjęcia] 31 stycznia 2022Turkweb.pl 1153: Humeyra odwiedza grób ojca.. Najnowsze zdjęcia wszystko zdradzają.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2022 roku.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 590: Powrót stryjka Gulperi!. Streszczenie.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Przysięga streszczenie po polsku.. Postanawiają, że już więcej nie dopuszczą do takiej sytuacji.Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. Gülsüm mówi jej też o dwóch zakrwawionych koszulach Kiymet, przekonana, że to właśnie jest celem .Elif odcinki 926, 927, 928, 929, 930 streszczenia.. W 1154. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano .Bizi Facebook'ta takip edin: en Facebook: على الفيسبوك ..

- streszczenie odcinka.

Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 579: Wszyscy są zaskoczeni decyzją o ślubie!. Śniadanie będzie gotowe za pięć minut.. 55: Mehdi zamyka Zeynep w domu!Streszczenie Elif, chcąc pomóc finansowo Melek, sprzedaje swoje zabawki, a za zarobione pieniądze kupuje składniki na ciasteczka, by Melek mogła je piec i sprzedawać do cukierni.. [Streszczenie + Zdjęcia] 31 stycznia 2022 Turkweb.pl.. W końcu udaje im się spotkać kobietę, która znała Kiymet.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. 1147, 1148, 1149.Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. Wychodzi na jaw, że Parla może chodzić!. 47: Sultan prosi Emine, by wróciła!. Cavidan obiecuje jej, że zrobi wszystko, by do siebie wrócili.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. Streszczenie odcinków serialu.. "Jest tak wiele rzeczy, o które chce cię zapytać" - mówi, a po jej policzkach płyną łzy.. Domyśla się, że on i Kiymet mieli romans!. "Wstań.. "Jest tak wiele rzeczy, o które chce cię zapytać" - mówi, a po jej policzkach płyną łzy..

Elif "Elif" odcinek 1132.

Kymet przeczuwa, że Hümeyra i Melek coś knują, więc każe Mahirowi zniszczyć dokumenty świadczące o tym, że jest on jej synem.Elif streszczenie po polsku.. Wraz ze swoją kochanką, Raną ukrywa się w starym,.Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Elif.. Będzie to Elif odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. "Dzień dobry, mamo" - mówi dziewczynka, przeciągając się i udając senność.. Co ją czeka?. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Tarik zamordował Veysela, a następnie pozbawił życia Mustafę.. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.. 40: Nermin odkrywa, że Ekrem ma dziecko z Meltem!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt