Przeczytaj pytania zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

Plisss chciałabym jak najszybciej .. 3 Przeczytaj tekst.. Następnie odpowiedz na pytania.. .Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia .Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.. @Gość Cześć, komentujesz rozwiązaniowe do tego zadania, jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Zapisz definicję w zeszycie przedmiotowym.. Ułóż pytanie.Komentarze.. Wybierz trzy z nich, które .. informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. 2011-11-28 15:52:25 Napisz w zeszycie , czego oczekujesz od przewodniczącego klasy.. Na tej podstawie wykonaj pisemnie zad.. Co na to wskazuje?Napisz w zeszycie zdania z utworzonymi przymotnikami.Możesz zmienić ich rodzaj,na przykład:zamiast wyrazu morski możesz użyć wyrazu morska.. a) Ilu bohaterów wybrało się łodzią na wczasy?. Przeczytaj wiersz Leopolda Staffa..

Odpowiedz na nie i zapisz odpowiedź w zeszycie.

- co musisz umieć lub potrafić samodzielnie wykonać.. Temat- Zwyczajne cuda - Przeczytaj wiersz Wisławy Szymborskiej "Jarmark cudów" / 292 - Zapisz w zeszycie znaczenia słów: cud, jarmark - Wykonaj w zeszycie polecenie 2,4/293 - Wykonaj kartę pracy "Prawdziwe cuda"Ułóż rymowankę z tymi wyrazami.. 2011-11-23 16:05:12; Napisz zdania.. Poniżej znajdziesz 5 pytań.. Uwzględnij atrakcje turystyczne tego kraju.. samoocena 1.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wykonaj zadania w ćwiczeniu na str. 42.- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2011-06-07 16:03:24 Napisz w zeszycie 4 zdania z wybranymi czasownikami.. Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. The first Children in Need .Zad.2 Pzreczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Język angielski:Napisz w zeszycie odpowiedz na pytanie:Co wiesz o Europie?. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Przeczytaj SMS-y w zdaniu 1. jeszcze raz i odpowiedz na pytania napisz odpowiedzi w zeszycie 1.Was lauft im Kino?.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Odpowiedz ustnie na pytania 1-3.. Str.58 Zad.1 dopasuj przedmioty do obrazków,odpowiedzi zapisz w zeszycie-dopisz polskie tłumaczenie.Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnym zdaniem na pytania.. 2013-02-04 19 .Przeczytaj opis pokoju Daviny.. 2011-09-12 19:15:05Zapisz w zeszycie notatkę, w której wyjaśnisz, co to jest inwokacja.. Zapytaj o: osobę mówiącą w utworze, rady, jakich udziela, adresata piosenki, główną myśl utworu.Odpowiedź znajdziesz na str. 341 w podręczniku.. !Przeczytaj pytania i odpowiedz na nie, odgrywając rolę Eleny.. Zabrał on na swój pokład 1300 pasażerów i 900 członków załogi.4 Wybierz wyrazy lub napisz własne odpowiedzi, tak aby powstały prawdziwe zdania o tobie.. Zastap zwiazki wyrazowe wyrazeniami przyimkowymi.przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania (s.52-53), nastepnie wykonaj cwiczenia ze strony 62-63.- W zeszycie odpowiedz na pytania 1-6 ze strony 291.. Wyszukuje informacji w tekście.. Wybierz odpowiedź A, B albo C, aby poprawnie uzupełnić luki (3.1-3.3)..

Na pytania należy odpowiedzieć w ...

Odpowiedzi zapisz w zeszycie (wszystkie podpowiedzi do zadań znajdziesz niżej, dokładnie czytaj).. W tamtych czasach był to największy i najbardziej luksusowy statek pasażerski świata.. Zapisz w zeszycie odpowiedź na pytanie zawarte w zadaniu 4 str. 93.. Następnie napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania.. - Porządkowanie.. Pobaw się z domownikami w zabawy liczbowe - podręcznik str. 134-135. wpiszcie to w neta i zdj i tam jest zadanie 2 ze str 76 kto to zrobi dam naj jak najbardziejKliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Następnie przyporządkuj ustnie osobom właściwe informacje z ankiety.. Zapisz w zeszycie.. Język polski: Temat: Biuro patentowe Felixa, Neta i Niki.kwietnia.Klasa 5 A K l a s a .. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, ktore osoby dostaja kieszonkowe regularnie.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Temat : Wykonanie działań na drzewkach matematycznych.. Znam znaczenie powiedzeń: Strach ma wielkie oczy.Dopisz rymy do czterech wybranych czasowników z refrenu piosenki Majki Jeżowskiej.. Przeczytaj Inwokację do "Pana Tadeusza" ze str. 326 oraz krótki tekst wprowadzający znajdujący się przed nią.. W roku 1912 z angielskiego portu wypłynął w swój pierwszy rejs transatlantyk Titanic.. Następnie napisz odpowiedzi na pytania w zeszycie - zadanie 1, str. 86..

Przeczytaj ogłoszenie i odpowiedz na pytania.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj zadania w ćwiczeniu na str. 68-69.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne .- przeczytaj opowiadanie "Dzień taty" w podręczniku na str. 64-65 i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania 1-6 na str. 77-78 w zeszycie ćwiczeń; - wykonaj w zeszycie zadania 1 i 2 na str. 63 (podręcznik do matematyki); Samodzielnie czytam tekst.. 2/327 i 1/327.Przyporządkuj ustnie zdjęciom nazwy posiłków w szkole.. (Reszta załącznik) 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama ankabajka ankabajka Ich kann sehr gut Volleyball spielen Ich kann nicht schwimmen.. Posłuchaj wywiadów w zadaniu 2, str. 86 i obejrzyj ankietę.. r y 3 My neighbour is a very cheerful e man.Przeczytaj w podręczniku tekst na stronie 92-93.. Przeczytaj ankietę i odpowiedz na pytania.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Średnia: 4.67.Ułóż pytanie.. Odpowiedz ustnie na pytania z zadania 3, str. 86.Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na zamieszczone na następnej stronie pytania?. Kim byli Lech, Czech i Rus ?, Dlaczego bracia wyruszyli w podróż ?, Co Lech zobaczył na drzewie ?, Jak Lech nazwał swój gród ?, Jak wygląda godło Polski .. 3 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeń - strona 51Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Matematyka.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.Rozwiązania wszystkich zadań zapisuj na kartach odpowiedzi, pamiętając o podaniu numeru zadania.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. 2 str. 75 podręcznik.. The pencil case is in .Przeczytaj poniższe zadanie i odpowiedzi na pytania.. Przeczytaj fragment tekstu piosenki Majki Jeżowskiej "Marzenia się spełniają".. Łodzią na wczasy wybrało się dwóch bohaterów.. a) Do jakiego gatunku lirycznego należy wiersz Staffa?. Odpowiadam na pytania - całym zdaniem.. Następnie ułóż i napisz w zeszycie zdania, w ktorych otrzymane wyrazy będą pełnić funkcję dopełnień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt