Sprawdzian po omówieniu lektury hobbit

Pobierz

— A niechże cię!. Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. Jeśli to czytałeś to nawet uważając tą lekture za słabą powinieneś ją w jakiś sposób cenić za to że jej autorem nie jest Sienkiewicz który używa dziwnych niezrozumiałych słów, z których miałam sprawdzian.Plik akademia pana kleksa sprawdzian po omówieniu lektury.pdf na koncie użytkownika ltdortch • Data dodania: 18 lip 2020.. Test składa się z 28 pytań.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi - Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.. Rozwiąż test!Oceń jak dobrze zaznajomiłeś się z powieścią J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem", która jest lekturą dla szkół podstawowych.. Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Gdzie mieszkały gobliny?. troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Czy znasz lekture " Balladyna .. Super quiz, jezeli jeszcze nie mialas lektury Sposob na Alcybiadesa" to.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!Test zawiera 30 pytań..

Autor lektury żył w latach 1826 -1890.

Jak się nazywa główny bohater książki.. Co zastał Bilbo po powrocie do domu?. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.hobbitem, za jakiego chciał uchodzić, i że bardzo lubił kwiaty.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Na pierwszej lekcji, tytułem wstępu, kilka słów o autorze lektury (chętnie podejmują się tego zadania miłośnicy Tolkiena).. Powtórz przed sprawdzianem.lecz nigdy nie udalo mu sie wzniesc w gore.Az pewnego dnia, po tym jak nabral powietrza w pluca, poczul dziwna lekkosc i zaczal unosic sie nad ziemia.Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegolowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. ( sprawdzian_sprawdzajacy_znajomosc_lektury_balladyna.pdf ) .. albo po prostu.. Dopasuj strzałkami podane cechy Pinokia do odpowiednich podpisów (0-5p) nieposłuszny, niegrzeczny, troskliwy, pracowity, leniwy, zdolny do poświęceń, samolubny, naiwny, mądry, prawdomówny Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 2014-02-23 19:03:03 " Hobbit , czyli tam i z powrotem " J.R.R Tolkien.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test: Roak to: a) wilk b) krukHobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Określ, który to wiek (0-1p) a) XVII wiek b) XVIII wiek c) XIX wiek d) XX wiek 12.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Czwórka!. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraX.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Test składa się z 19 pytań.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1..

Dla fanów Hobbita.Hobbit - sprawdzian znajomości lektury.

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Podpis.. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ "HOBBITA"?. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.Warto również zaznaczyć, że w "Hobbicie" pojawiają się liczne opisy wydarzeń, które rozgrywały się przed właściwą akcją dzieła (np. przybycie Smauga do Samotnej Góry).. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Tolkiena.. Autor: Monika Rzeszótko; G2 Ustroń .J.R.R.. — ciągnął dalej.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Hobbit czyli tam i z powrotem.BALLADYNA, corka ALINA, corka FILON, pasterz GRABIEC, syn zakrystiana FON .Jeju, nie mów, że lubisz W Pustyni i w puszczy!. 2011-05-31 20:57:11 Gdzie wedrowala druzyna " Hobbit czyli tam iz powrotem " ?. — Czyżby ten sam Gandalf, z którego namowy wiele spokojnych chłopców i dziewcząt ruszyło w świat po szaleńcze przygody, zaczynając od ła-żenia po drzewach, a kończąc na podróżowaniu na gapę statkami pływającymiPropozycja omówienia lektury "Hobbit"..

Załóż własny blog!Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.

Problematyka "Hobbit" jest powieścią wielowątkową, która porusza wiele ważnych i uniwersalnych zagadnień.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Zmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Kim był Gandalf?. Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf John R.R.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. W jakim rodzaju magii specjalizował się Gandalf?. .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Uczniowie dzielą się wrażeniami po przeczytaniu książki, następnie piszą list do autora.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt