Streszczenie filmu dzikie pszczoły

Pobierz

Uranii udaje się odkryć, kim faktycznie jest Babis.. "Dzikie pszczoły" - odcinek 168 - STRESZCZENIE epizodu z 24 lutego 2022.. Lambros i Theodossia postanawiają pozostać rodziną.. Dzikie pszczoły odcinek 111 (wtorek, 7 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta) Eleni nie chce się wyprowadzać.. Drosso pakuje walizki i opuszcza Diafani.. 176 Opis (streszczenie): Eleni otrzymuje nieoczekiwany prezent od Pezmatzisa, jako dowód wdzięczności za uratowanie córki.. Na jej schedę czyha zamożny Doukas.. Nikiforos i Assimina walczą o pozycję w domu.. W greckiej wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni.. Więźniowie określają swoje żądania, które zostają przekazane.Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Między Kipreosem i Nestorasem dochodzi do starcia.Akcja wielowątkowej opowieści toczy się w roku 1958 w fikcyjnej wsi Diafani, położonej w Tesalii, niedaleko Larisy.. Ponieważ dziewczyna odmawia, pozbawia ją pracowników.. Lambros spędza noce u Violety.. Maria Kitsou i Dimitris Gotsopoulos są parą również prywatnie.ROZWIŃ.. Eleni boi się, że strażnik zmieni jej życie w piekło.. Cała sytuacja zmusza Assiminę do rozważenia przyszłości ich małżeństwa.Dzikie pszczoły (145) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV.. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut..

Dzikie pszczoły - o czym jest serial?

Dzikie pszczoły odcinek 181 (wtorek, marca, godz. 17:50 .Streszczenie 150. odcinka serialu "Dzikie pszczoły" prezentuje się następująco: Eleni reprezentuje więźniów.. Eleni jest zdruzgotana okropnym czynem Voskarisa.. Eleni i Fotini próbują odwieść Christinę od ucieczki.. Doukas co prawda trafia do domu, ale obowiązuje go areszt .W następnych epizodach Dzikich Pszczół: Mirsini stara się przekonać Doukasa do siebie, podczas gdy Assimina wynajmuje dom Babisowi.Co się wydarzy w 166 i 167 epizodzie.. Eleni boi się ucieczki"Dzikie pszczoły" - odcinek 167 - STRESZCZENIE epizodu z 23 lutego 2022.. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa.Streszczenie 154. odcinka serialu "Dzikie pszczoły" prezentuje się następująco: Drosso musi wybrać między dwoma mężczyznami, którzy zabiegają o jej względy.. Bojkot kafenionu się nie udaje, bo inni mieszkańcy domagają się kawy i tsipouro.Dzikie pszczoły - odcinek 159 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi..

Dzikie pszczoły - opis 166 odcinka serialu.

Dzikie pszczoły odcinek 51 (poniedziałek, 13 września, godz. 17:50 TVP Kobieta) Miltiadis opowiada Anette o romansie z matką Eleni, Valentini.. Filippos cały czas stara się o jej względy, tymczasem Doukas już nie może doczekać się zwycięskiego powrotu.. Opis serialu.. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię, którą chce kupić wpływowy bogacz Doukas Sevastos.. Ourania odkrywa, kim naprawdę jest Babis.. Assimina zdaje sobie sprawę, że w końcu będzie musiała powiedzieć Sergiosowi prawdę o Eleni.. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni.. Serial można oglądać na TVP Kobieta.. 32: streszczenie Podczas obiadu u Sevastosów Kleomenis przedstawia się jako bogaty arystokrata, który wyemigrował do Londynu, a po śmierci ojca postanowił odwiedzić ojczyznę w.Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku.. Lambros chce się dowiedzieć, kim naprawdę jest Manos Voskaris.. Lambros robi wszystko, by uratować Eleni.. Eleni ze znanymi sobie osadzonymi planują, wydostanie się z więzienia.. Nikiforos przejmuje zarządzanie biznesem.. Czytaj również: Dzikie pszczoły - grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1"Dzikie pszczoły" nawiązują do wspaniałych tradycji czeskiej kinematografii, a zwłaszcza filmów Nowej Fali z lat sześcdziesiątych..

Dzikie pszczoły / fot.TVP Szczegóły wkrótce.

Reemisja zaplanowana została na czwartek, 24 lutego 22 r. na godzinę 9:40, na tym samym kanale.Dzikie pszczoły - opis 165 odcinka serialu.. Voskaris i jego kumple zmieniają życie Eleni w piekło.. Tej samej nocy Voskaris przyprowadza kobietę do siebie, chcąc odkryć prawdę o morderstwie Sergiosa.Dzikie pszczoły - opis 154 odcinka serialu Drosso dokonuje ciężkiego wyboru pomiędzy dwoma mężczyznami okazującymi jej zainteresowanie.. Wierzy w słowa Mirsini, że chwilowo mieszkają tam krewni jednego z robotników, którzy potrzebują pomocy.. Lambros studiuje przeszłość Voskarisa, mając nadzieję na znalezienie na niego haka.Dzikie Pszczoły 165 streszczenie odcinka Doukas zostaje umieszczony w areszcie domowym.. Jest to poruszające, chwilami ironiczne studium życia młodych ludzi w małej wiejskiej społeczności gdzieś na Morawach, gdzie życie składa się z dwóch elementów - "nicnierobienia' i przesiadywania w miejscowym barze.Szczegóły wkrótce.. Najstarsza z sióstr, Eleni, odziedziczyła po ojcu ziemię, którą chce kupić wpływowy bogacz Doukas Sevastos.Dzikie pszczoły - Odc.. Próbuje rozwiązać problemy.. Następny epizod serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 23 lutego 2022 roku o godzinie 17:50..

Mary szantażuje EleniDzikie Pszczoły 163 streszczenie odcinka.

Po powrocie udawał jednak, że nic do niej nie czuje, by nie zniszczyć jej małżeństwa.Dzikie pszczoły - novela.pl W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni.. Meletis jest wściekły na wieść o powrocie Miltiadisa do Diafani.Dzikie Pszczoły 125 streszczenie odcinka Meletis, który obserwuje Nikiforosa, trafia za nim do domu, w którym rodzi Drosso.. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się.Dzikie pszczoły - opis 147 odcinka serialu Violeta dokonuję klinice odkrycia, w jak okropnym stanie znajduje się Militiadis.. Dziewczyna nie może dokończyć żniw.. Eleni z imponującym spokojem pokonuje kolejne próby skompromitowania i zgnębienia jej przez Voskarisa.. Próbuje wydusić z niej pełną prawdę o tym, co stało się z Sergiosem.. Drosso odkrywa, że Takis przez cały czas ją okłamywał.. Na tle skrycie dokonanej zbrodni i niejasnych, powikłanych powiązań rodzinnych serial ukazuje charakterystyczne cechy moralności, wiejskiego folkloru i obyczajowości Greków w tamtym okresie, z reperkusjami okresu wojny i okupacji.Aktorzy wcielający się w postacie Eleni i Lamprosa w serialu 'Dzikie pszczoły' są nierozłączni i to nie tylko w pracy.. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Odcinek 178 Giorgis Stamiris niespodziewanie umiera, pozostawiając trzy córki.. Drosso i Takis mają zamiar się pobrać.Dzikie pszczoły (144) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV.. Podczas wojny pisał do niej listy z frontu.. Ourania pakuje walizki Kiriokasa, każe mu się wyprowadzić.. Jednak informuje o zajściu Doukasa.. Tolias zaprasza Nestorasa i Aggelosa, aby uczcić zaręczyny.. Drosso planuje opuścić klub nocny "Hawaii".. Lambros stara się ze wszystkich sił udzielić pomocy Eleni, tymczasem w nocy Voskaris zabiera ją do siebie.. gatunek Kostiumowy, Obyczajowy produkcja Grecja Obsada serialu Dzikie pszczoły (40) Maria Kitsou Eleni Stamiri Elli Tringou Asimina StamiriW greckiej wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni.. Dzikie pszczoły - streszczenia odcinków Grecja 2022 Odcinek 179 Rodzina Nikiforosa traktuje Assiminę z wyższością.. Ma nadzieję, że apelacja poprawi jej sytuację.. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt